Hakkımızda2024-06-13T12:31:40+03:00

NARYAP; Estetik ve Fonsiyonel projelerimizle yaşam alanlarınızı tasarlıyoruz.

Naryap İnşaat olarak 2011 yılında mimarlık, tasarım ve uygulama ofisi olarak Çeşme’de çalışmalarımıza başladık. Fonksiyonellik, yapı maliyetleri, enerji tasarrufu, sürdürülebilirlik, estetik ve performans ölçeklerini göz önünde bulundurarak güncel ve özgün işlerimizi hayata geçiriyoruz.

Mimar ve mühendislerden oluşan kadromuz ve ekipmanımızla hem mimari tasarım, hem de uygulama süreçlerinde iş ortaklarımıza hizmet veriyoruz.

Çalışmaktan keyif aldığımız Çeşme ve Urla bölgelerinde tasarımıyla iz bırakan konforlu yaşam alanları yaratıyoruz. Ev, ofis, otel, toplu konut gibi birçok alanda coğrafyanın ve malzemenin bizlere sunduğu imkanlarla yaratıcılığımızı birleştiriyor ve özgün eserler inşa ediyoruz. Tasarım ve uygulamayı bir arada sunabilmemiz sayesinde tüm projelerimizde baştan sona holistik hizmet verebiliyoruz.

Plan çözümlemelerimiz ve render kalitemiz ile işbirliğinde bulunduğumuz ortaklarımıza görsel olarak projenin aşamalarını sunuyoruz. Böylelikle iş ortağımıza yapısından elde edebileceğimiz strüktürel ve tasarımsal opsiyonları sunuyor ve ortak çalışmaya dayalı bir proje çözümü yaratıyoruz.

Hedefimiz coğrafyanın ve malzemenin sunduğu imkanlarla optimal yaşam alanları yaratırken; estetik ve performansı maksimize etmek. Her geçen gün sayısı artan projelerimiz ve büyüyen ekibimiz ile Naryap İnşaat olarak hayata geçireceğimiz daha nice yapının heyecanını yaşıyoruz.

Go to Top