Yalı 50 Konutları2024-03-29T13:30:11+03:00

Yalı Mah. , Çeşme, İzmir

Yalı 50 Konutları

Müstakil Havuz

Müstakil Havuz

Müstakil Bahçe

Müstakil Bahçe

Yerden Isıtma & Klima

Yerden Isıtma & Klima

Proje Tamamlandı

Satış Tamamlandı

Çeşme’de Modern ve Ferah Bir Yaşam… Yalı 50 Konutları

Çeşme Yalı Mahallesi’nde 50 konutluk eşsiz projemizde tüm detayları düşünülmüş müstakil yaşam alanları tasarladık.

Plajların ve eğlencenin olduğu kadar; doğanın, rüzgarın ve güzel havanın da simgesi olan Çeşme’de modern mimari tasarıma sahip konut projemiz Naryap Yalı 50 Konutları’nı Yalı Mahallesi’nde hayata geçirdik.

Mistral Plajı, Ardıç Plajı ve Bahçelievler Plajı’nı içine alan Yalı Mahallesi; Şifne ve Reisdere arasında bulunuyor. Denizden uzaklaştıkça zeytinliklerle çevrilen bölgemiz Germiyan Mahallesi’ne de komşu. Alaçatı’ya 15 dakika, Çeşme Merkez’e 20 dakika, Ilıca Halk Plajı’na 8 dakika uzaklıktayız. Yalı 50 Konutları çevresinde süpermarket, kasap, eczane, yapı market, manav, restoran gibi ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabileceğiniz işletmeler mevcut.

Fonksiyonellik, yapı maliyetleri, enerji tasarrufu, sürdürülebilirlik, estetik ve performans ölçeklerini göz önünde bulundurarak tasarladığımız projemizdeki konutların tamamı müstakil bahçeli ve müstakil havuzlu villalardır.

Projemizde 3+1, 4+1 ve 4+2 konut tipleri bulunmaktadır. Yalı 50 Konutları projesindeki tüm konutlarımızda yerden ısıtma, klima altyapısı, elektrikli panjur sistemi, kazanlı şömine bulunmaktadır.

Dilediğinizde Çeşme’nin eğlence, kültür ve spor olanaklarından yararlanabileceğiniz, dilediğinizde evinizin huzurunda havuzunuzun veya bahçenizin keyfini çıkarabileceğiniz eşsiz projemizde yerinizi almanızı bekliyoruz.

Galeri

Proje Olanakları

Müstakil Havuz

Müstakil Bahçe

Enerji Tasarrufu

Yerden Isıtma & Soğutma

Fonksiyonel Alanlar

Radye Temel

Plaja Yürüme Mesafesi

Merkezi Konum

Doğa ve Deniz Manzarası

Yalı 50 Konutları

Çeşme’de Modern ve Ferah Bir Yaşam

Aktif satışı devam eden Yalı 50 Konutları ile ilgili detaylı bilgi almak için formu doldurmanız yeterli.

Go to Top